Пізнавальний захід організувало управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради, ведучими були Олександр Свергун та Олександр Шевелюк.
Ужгородці та гості міста мали нагоду взяти участь у вікторині, яку присвятили історії та сьогоденню Ужгорода. Участь була безкоштовною, але учасникам пропонували зробити донат на підтримку ЗСУ.
Продовжити читання “В Ужгороді змагалися за звання найкращих знавців міста (ФОТО)”