Чемпіонат Закарпаття з футболу: лідери синхронно втратили очки

футбол спорт перемога мяч ворота фото

10 вересня відбулися матчі 9-го туру Вищої ліги Закарпаття з футболу 2023.

Протистояння минулого вікенду подарували чимало несподіваних результатів. Команди, яких вважали андердогами, зуміли нав’язати серйозну боротьбу лідерам чемпіонату й відібрали в них важливі залікові бали.

«Медея» (Оноківська ТГ) – «Будівельник» (Ужгород)

Колектив з обласного центру видав хороший старт другого кола чемпіонату. Якщо в перших семи турах «Будівельник» набрав три пункти, то у двох іграх другої половини сезону в команди вже два очки. До того ж здобуті вони в матчах з колективами топ-3. Нагадаємо, що в попередньому поєдинку ужгородці зіграли внічию з «Тячевом», а цього разу обмінялися голами з «Медеєю».

Перша 45-хвилинка завершилася з рахунком 0:0. На 59-й хв. господарі вийшли вперед (забитим м’ячем відзначився Іван Капустей), однак уже через дві хвилини пропустили м’яч у відповідь (гол в активі Мар’яна Січки). У футболістів було ще пів години, щоб вирвати перемогу, але завдати такого бажаного переможного удару нікому не вдалося й команди розійшлися миром (1:1).

«Бужора» (Іршава) – «Тячів»

У рідних стінах іршавці прагнули здобути хороший результат, і їм це вдалося. У дебюті другого тайму «Бужора» повела в рахунку (своє ім’я в графу «забиті м’ячі» вписав Річард Шольц), але втримати переможний результат не змогла і на 73-й хв. пропустила гол у відповідь (точний удар на рахунку Вадима Волошинського). Усе йшло до нічиєї, та на передостанній хвилині основного часу зустрічі «Бужора» таки зуміла провести другу результативну атаку (на фінальній стадії добре зіграв Віталій Хайнас) і вирвала перемогу (2:1) в одного з лідерів чемпіонату.

«Вільхівці» – «Севлюш» (Виноградів)

Уже на 9-й хв. поєдинку виноградівці заробили пенальті, яке вдало реалізував Михайло Реплюк. Але розвинути успіх «Севлюшу» не вдалося. Ба більше, колектив Адріана Пуканича не тільки втратив перемогу, а й зазнав поразки. Команда з Тячівщини виявила спортивний характер і після перерви переломила хід зустрічі на свою користь.

На 53-й хв. Богдан Кірєєв відновив рівновагу, а на 83-й хв. Максим Минайленко точним ударом з «позначки» приніс «Вільхівцям» вольову перемогу (2:1). Завдяки цьому результату колектив з Тячівщини зрівнявся за очками з третьою командою чемпіонату. А ось виноградівці не скористалися осічкою «Тячева», щоб стати одноосібним лідером.

«Карпати» (Рахів) – «Марамуреш» (Солотвинська ТГ)

Для «Марамуреша», який паралельно виступає в аматорському чемпіонаті України, це була друга гра за день. Зрозуміло, що тренеру команди гостей довелося вдатися до значних ротацій, тож у «Карпат» виникла нагода скористатися втомою суперника.

Рахів’яни видали хороший перший тайм, забивши два м’ячі. Результативних ударів на 25-й та 43-й хвилинах завдав Василь Титор. На 67-й хв. гості залишилися в меншості, але попри це, на 76-й хв. відіграли один гол (точний удар в активі Нікіти Похила) і повернули інтригу в поєдинок. Але «Карпати» рішуче не відпускали перемогу, тож «Марамурешу» було нелегко. У підсумку рахунок на табло (2:1) залишився незмінним, і господарі поклали до своєї скарбнички три пункти, що дозволило зрівнялися за очками з 5–6-ю командами турнірної таблиці.

Як показав цей тур, несподіванки можуть відбутися в будь-якій грі, тож кінцівка чемпіонату обіцяє бути цікавою. Питання щодо переможця та призерів чемпіонату як ніколи відкрите.