Заступника мера Ужгорода Пинзеника затримали п’яним за кермом авто (ВІДЕО)

пинзеник затримання поліція фото

Патрульна поліція затримала заступника міського голови Ужгорода Василя Пинзеника сьогодні вночі в стані алкогольного сп’яніння за кермом автомобіля “Шкода Октавія”.

Зі слів поліцейського, чиновник намагався уникнути освідчення на вміст алкоголю в крові, сховавшись за ялинками на площі Поштовій.

В.Пинзеник призначений заступником міського голови від партії “Рідне Закарпаття” за “поданням” народного депутата Роберта Горвата.

Пинзеник є власник невеликих приватних броварень в Ужгороді, і до цього на державній службі чи в органах місцевого самоврядування жодного дня не працював.

Офіційна інформація про цю подію наразі відсутня.

На посаді заступника, як вказує офіційний сайт Ужгородської міськради, В.Пинзеник курує галузі економіки та підприємництва, транспорту, інвестицій та туризму, міжнародного співробітництва та інновацій.

Забезпечує підготовку, реалізацію планів соціально-економічного розвитку та стратегічних планів розвитку міста, впровадження прийнятих міською радою програм та проведення економічних реформ, розвиток підприємництва, торгівлі, тарифної політики, державних гарантій у сфері торгівлі, оптимальне використання виробничо-технічного і наукового потенціалу міста, природних, трудових і фінансових ресурсів, стабільність розвитку економіки, впровадження енергоефективних технологій, організацію діяльності підприємств транспорту міста з метою найбільш ефективного використання їх потенціалу, підготовку грантових проєктів формування сприятливого інвестиційного іміджу міста та залучення інвестицій в економіку міста, реалізацію на території міста державної політики у сфері зовнішньоекономічної діяльності, міжнародного співробітницва, залучення міжнародної технічної допомоги та розвитку інновацій, соціальної роботи із сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

Координує роботу:

управління економічного розвитку міста;

управління міжнародного співробітництва та інновацій;

відділу транспорту;

Ужгородського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Виконує інші обов’язки, покладені на нього міським головою. Для організації виконання особливо важливої роботи та оперативного реагування на нестандартні ситуації в місті для нього встановлюється необмежений у часі режим роботи.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *