Закарпаття проти насильства!

Закарпаття проти насильства фото

Заходи у рамках Міжнародної кампанії триватимуть в області до 10 грудня.

Сьогодні, 25 листопада, по всій області розпочалися регіональні заходи, якими Закарпаття долучається до Міжнародної кампанії «16 днів проти насильства». На площі Театральній відбулася вулична акція «Бузкова стрічка – розірви коло!», організована департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації.

Мета акції – привернути увагу до проблеми насильства в сім’ї в українських родинах. Директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Петрішка, відкриваючи акцію, наголосив, що протягом 9 місяців 2019 року до ГУНП в Закарпатській області надійшло 2218 звернень щодо насильства в сім’ї, що на 14 відсотків більше аналогічного періоду у 2018 році, з них: 279 – від чоловіків, 1913 – від жінок та 26 – від дітей. Винесено 189 термінових заборонних приписів. Перебувають на обліку з приводу вчинення насильства в сім’ї у службі дільничних офіцерів поліції 2210 осіб.

До проведення акції долучилися представники Головного Управління Національної поліції в Закарпатській області, Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області, Ужгородського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, КНП «Центр з профілактики та боротьби зі СНІДом» Закарпатської обласної ради, а також студенти кафедри соціальної роботи факультету суспільних наук УжНУ, представники громадських організацій.

Учасники акції знайомили пересічних громадян із промоційними матеріалами й інформували з питань попередження домашнього насильства. Заходи у рамках Міжнародної кампанії триватимуть в області до 10 грудня.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Один коментар для “Закарпаття проти насильства!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *