Закарпаття представило Україну на міжнародній конференції з кібербезпеки у Чехії

Закарпаття представило Україну на міжнародній конференції з кібербезпеки у Чехії фото

Днями заступник голови Закарпатської ОВА Олександр Пацкан і представники IT-спільноти області взяли участь у міжнародній конференції «Цифрове партнерство з кібербезпеки та стійкості в регіонах» у чеському місті Тельч.

Захід об’єднав експертів з Вірменії, Азербайджану, Франції, Румунії, Естонії, Грузії та інших країн світу. Україну ж представило Закарпаття.

«В умовах війни актуалізувалося питання захисту кіберпростору, адже стабільна та ефективна діяльність державних установ та компаній залежить від його безпеки. Наш регіон також постійно протистоїть таким загрозам і напрацьовує нові механізми», – зазначив Олександр Пацкан.

На конференції вдалося обмінятися досвідом з провідними експертами країн ЄС і Східного партнерства та налагодити нові зв’язки, також домовилися про співпрацю області у сфері кіберзахисту з чеською та вірменською сторонами.

«Важливо й надалі об’єднувати наші зусилля у боротьбі з російською агресією, зокрема й щодо створення безпечного кіберпростору. Дякуємо за підтримку на всіх рівнях», – зазначив заступник голови Закарпатської ОВА.

Про це інформує Закарпатська ОВА.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *