Закарпатський військовий ліцей-інтернат змінив назву

Закарпатський військовий ліцей-інтернат змінив назву фото

У ході пленарного засідання 8-ї сесії облради депутати прийняли рішення про перейменування «Закарпатського обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Красного поля Закарпатської обласної ради» на Закарпатський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Красного поля Закарпатської обласної ради (скорочене найменування – Закарпатський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою).

Зазначене рішення дасть змогу привести установчі документи закладу освіти у відповідність до вимог чинного законодавства.

Довідково

Навчання у Закарпатському обласному ліцеї-інтернаті спрямоване на виховання не тільки сильних та здорових, але й всебічно розвинених юнаків, які хочуть присвятити своє подальше життя службі у Збройних Силах України. Ліцей застосовує сучасні методи виховання з поглибленим вивченням програми “Захист Вітчизни”.
Готуючи майбутніх кандидатів до вступу у вищі військові навчальні заклади, ліцей дає змогу отримати глибокі знання військових предметів вихованцям, які стають кадровою основою Збройних сил України.

Пресслужба Закарпатської обласної ради

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *