Закарпатський Центр легеневих хвороб отримав надсучасний комп’ютерний томограф

Закарпатський Центр легеневих хвороб отримав надсучасний комп’ютерний томограф фото

Надсучасний 128-зрізовий комп’ютерний томограф системи Revolution EVO вже найближчим часом запрацює в Центрі легеневих хвороб. Обладнання дозволяє швидко та з надзвичайною точністю проводити обстеження будь-якого органу чи ділянки тіла людини. Це і різноманітні захворювання легенів та органів дихання, обстеження в кардіології, неврологіїї, онкології, травматології та інших областях.

Весь діагностичний комплекс вже встановлено у спеціально підготовленому приміщенні. Перші чотири тестові діагностичні обстеження вразили медиків закладу своєю інформативністю та швидкістю.

Окрім високої якості знімків та низької дози опромінення нове устаткування за допомоги додатку Lung VCAR дозволяє повністю автоматизувати рішення таких завдань як: візуалізація вогнищевих змін в легенях, динамічне спостереження цих змін, сегментація та аналіз для всіх видів вогнищевих вражень.
За допомоги програмного забезпечення Thoracic VCAR можна проводити всебічну діагностику – автоматизоване сегментарне зображення легень та дихальних шляхів дозволяє здійснювати як базовий, так і розширений аналіз легеневої тканини та стінок дихальних шляхів.

Обладнання придбано завдяки проєкту Протидія туберкульозу на прикордонних територіях, що реалізується в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, інформує ОКТМО “Фтизіатрія”.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *