Закарпатка стала представником краю в Комітеті регіонів

Закарпатка стала представником краю в Комітеті регіонів фото

Закарпаття отримало свого представника в консультативному органі Європейського Союзу, що висловлює думку місцевих і регіональних органів влади.

У межах співпраці ОВА та федеральної землі Бургенланд Республіки Австрія досягнуто домовленостей і закріплено відповідним контактом членство представника від нашого краю в Комітеті регіонів.

Цю можливість нам надали наші австрійські партнери, які для виконання представницьких функцій у Брюсселі у межах своєї квоти обрали представника від Закарпаття.

Цим представником визначено Юлію Плиску – фахівчиню з регіонального розвитку, досвідчену менеджерку, колишню заступницю директора департаменту економічного та регіонального розвитку ОВА.

Зараз Закарпаття отримало унікальну та безпрецедентну можливість прямої комунікації з членами Комітету регіонів ЄС у брюссельському офісі. Це дозволить представляти Україну на найвищому європейському рівні не тільки у контексті співпраці з федеральною землею Бургенланд, а також як суб’єктної сторони реалізації проєктів регіонального розвитку між Закарпаттям та іншими регіонами країн-членів Комітету регіонів ЄС.

Це потенційні додаткові інвестиції європейських партнерів у нашу область та Україну, які дозволять швидше відновити країну, розвивати громади і створити платформу для економічного зростання.

Усе це буде працювати на збереження та розвиток людського потенціалу в регіоні. За цим майбутнє, і зараз воно близько як ніколи.

Знаково, що ми реалізували цей кейс в умовах воєнного стану. І додатковий український голос у консультативному органі Європейського Союзу лише закріпить підтримку нашої країни.

Про це повідомляє Віктор Микита, голова Закарпатської ОВА.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *