Випічка, вироби з мила, екоторбини: в Ужгороді почався благодійний ярмарок (ВІДЕО)

благодійний ярмарок відео фото

Передвеликодній благодійний ярмарок влаштували сьогодні, 22 квітня, на площі Театральній в Ужгороді. За словами організаторки Олени Логвіненко, впродовж трьох днів ужгородцям та гостям міста пропонуватимуть вироби, виготовлені в межах проєкту “Золоті серця Закарпаття”.

Випічку, цукерки та інші вироби для благодійного ярмарку підготували вихованці інклюзивної кондитерської, — розповідає мама однієї з учениць Надія Федаш. Каже: її донька відвідує заняття щодня з 9 ранку до 15 години.

“Печуть вони під керівництвом, під наглядом. Сумочки самі роблять, стараються. Звичайно, кондитерської справи вони вчаться погодинно: кожен день по одній людині, щоби більше запам’ятовувати, бо багато їх там стояти не може”, — розповіла Надія Федаш.

Участь у такому ярмарку жінка бере не вперше. Розповідає: хоче, аби її 23-річна дочка могла реалізовувати себе на таких подіях.

На Театральній розташували два намети. Також поруч продукцію пропонує майстриня Наталія Бальсіс: “Готую мило натуральне. Є різні подаруночки, квіти з мила. Ароматненьке все. Готую різні мила, догляд за шкірою. Є різні скрабики, подаруночки — багато чого можна зробити з натурального мила. У цьому році важко з ярмарками: то погода нам не дає, то локдаун. Люди нормально реагують, із радістю”.

За словами організаторки ярмарку Олени Логвіненко, нині через погодні умови на площі зібралися до 5 учасників. 23 квітня очікують більше. Тут представили продукцію майстрів та вихованців інклюзивної кондитерської, яка опікується, за словами керівниці, 13-ма людьми: “Це і люди з ДЦП, і з аутизмом, і з синдромом Дауна. Вони беруть участь у всіх процесах. І батьки долучаються. У нас уже такий сімейний загін, родинна команда”.

Організаторка ярмарку каже: він триватиме до 24 квітня. Також охочі можуть замовити у вихованців інклюзивної кондитерської паски. Отримані гроші спрямують на розвиток проєктів “Золотих сердець Закарпаття”.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *