Власник невеличкого барбершопу на Закарпатті безкоштовно надає послуги військовим

Власник невеличкого барбершопу на Закарпатті безкоштовно надає послуги військовим фото

Згідно зі статутом, військовослужбовці зобов’язані мати коротку охайну зачіску.

І якщо у зоні проведення бойових дій цю вимогу виконати складно, то на мирній частині України до послуг захисників трудиться велика армія працівників індустрії краси.

А от у селищі Вишково на Закарпатті власник невеликого барбершопу вирішив, що своєю справою зможе допомогти не лише дотримуватися вимог статутів а й даруватиме гарний настрій прикордонникам Мукачівського загону, тож тепер він надає послуги військовим на волонтерських засадах.

Перукар Денис каже, що ідея якимось чином бути корисним військовослужбовцям, з’явилася у нього ще на початку повномасштабного вторгнення росії на територію України.

У юності, після звільнення зі строкової служби, яку він проходив у Збройних силах, чоловік, здобуваючи фах перукаря, розмірковував, що було б добре, щоб у кожній військовій частині працював професійний майстер-перукар, у якого військовослужбовці мали б змогу зробити модну сучасну зачіску.

Наразі декілька годин у своєму розкладі Денис залишає вільними щоб мати змогу подарувати охоронцям рубежу гарний настрій у вигляді нової модельної зачіски.

Пресcлужба Мукачівського прикордонного загону

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *