VIP-камери в установі виконання покарань №9 (ВІДЕО)

віп камери установа покарань фото

Нову платну послугу за покращені умови перебування презентували у Закарпатській установі виконання покарань №9 в Ужгороді.

Одна камера з євроремонтом вже готова, друга – на 85%, залишилося укомплектувати меблями. Ця установа – одна з 19, задіяних у експериментальному проєкті щодо надання платних послуг з надання поліпшених побутових умов та харчування особам, узятим під варту, в слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби України, що почав діяти з 24 липня 2020 року. Євроремонт, меблі, телевізор, холодильник, кондиціонер, санвузол з душем – у таких покращених побутових умовах відтепер можуть перебувати особи, взяті під варту, у Закарпатській установі виконання покарань №9 в Ужгороді. Щоправда скористатися ними можна – за гроші.

Послуга –платна! Одна двомісна готова повністю, а друга – тримісна на 85%, залишилося укомплектувати меблями – в установі презентували дві ВІП-камери . А це – для порівняння – умови перебування у звичайній камері. Наразі під вартою в Закарпатській установі виконання покарань №9 – 382 особи, а максимальна кількість – понад півтисячі ліжкомісць. Якщо бажаючих перебувати у покращених камерах буде багато, адже їх всього дві, то рішення прийматиме комісія установи. Цю новацію запровадили у рамках експериментального проєкту Міністерства Юстиції України щодо надання платних послуг з надання поліпшених побутових умов та харчування особам, узятим під варту, в слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби України, що почав діяти з 24 липня 2020 року.Наразі у пілотному проєкті беруть участь 19 державних установ, таких як Київський, Львівський, Чернігівський, Рівненський та Луцький слідчі ізолятори,Запорізький, Харківський, Полтавський, Сумський та Старобільський, Хмельницький та Чернівецький СІЗО, Вільнянська установа виконання покарань №11, Дніпровська №4, Житомирська №8, а також Вінницька№1, «Чортківська №26, Івано-Франківська №12 та, власне, «Закарпатська установа виконання покарань №9. Кошти від надання таких платних послуг підуть на потреби цих установ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *