Ветерани АТО звинувачують владу Ужгорода в дерибані землі

ветерани ато фото

Мова йде про землі на вулиці Баб’яка.

Колишнє підприємство Ужгородприлад було засноване ще в 1963-му році. Після розвалу СРСР воно занепало. На його базі було створено підприємство Модуль М.

Наразі там ще залишилося якесь виробництво, однак більшість цехів та земель залишилися порожніми.

У ветеранів АТО були свої плани щодо цього – вони, зокрема, просили владу міста надати певні земельні ділянки та приміщення для АТОшників, з метою створення там невеликих фірм з технічного ремонту та обслуговування автомобілів.

Однак у влади міста були інші плани. На останній сесії доволі кулуарно більшість території колишнього Ужгородприладу було розділено на 5 ділянок, які були роздані ніби то на обслуговування будівель. При цьому ділянки виділялися явно не співрозмірно. Наприклад, на обслуговування однієї з будівель виділено понад 2 гектари землі.

Правозахисник Віталій Грегор переконаний, що землі були роздані під мера міста та його “піджаків”. Як не дивно, за рішення на останній сесії проголосувало більшість депутатів.

ветерани ато 1 фото

ветерани ато 2 фото

Якщо зважити на те, що в Ужгороді фактично не залишилося земель, а нинішня влада міста так і не змогла створити ОТГ з сусідніми селами, то землі Ужгородприладу між будівельними супермаркетами Епіцентр є “скарбом” для нинішніх хапуг від влади.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *