В ужгородській галереї «Ілько» презентували виставку до Дня Незалежності (ВІДЕО)

виставка галерея ілько фото

Виставку до Дня Незалежності України презентували в галереї “Ілько” в Ужгороді. Це творчий доробок членів Закарпатської організації Національної спілки художників.

Через карантин відкриття відбулося на вулиці, однак самі роботи, а їх понад 100, представили всередині на двох поверхах. За словами співорганізатора заходу Бориса Кузьми, відвідувачів впускатимуть почергово.

“Маки для мами” — це одна з картин, яку представила на виставці до Дня Незалежності Ольга Кашшай. Жінка написала її цього року. Розповідає: нині прийшла подивитися на свої роботи, а також на полотна колег.

“Чесно, я в захваті. Надзвичайні роботи, — сказала художниця. — І чим далі, тим закарпатське мистецтво розвивається, стає більш образним, світовим. Мені дуже подобається. Та ви знаєте: біля кожної роботи зупинилася, око радується”.

Ще один учасник експозиції — Володимир Павлишин. Торік він написав, зокрема, картину “Весна. Лікіцари”. За словами художника, на виставку кожний автор давав роботи на свій розсуд і на розсуд глядача.

“Є певна відповідальність автора перед глядачем, — розповів Володимир Павлишин. — Мої роботи пов’язані з навколишнім середовищем: Перечинщина. Лікіцари. Я їжджу туди малювати. Те, що художник бачить у розрізі, він бачить середовище, як змінити його в кращий бік”.

Такі виставки до Дня Незалежності Закарпатська організація Національної спілки художників України робить щороку, каже її очільник Борис Кузьма. За його словами, тут представлені роботи з живопису, графіки та скульптури. Долучилися 60 авторів.

“Нам не вдалося показати тут декоративно-прикладне мистецтво, бо воно потребує додаткових підставок, деталізації, — сказав художник. — Але вони будуть представлені в жовтні на обласній виставці. Є роботи, які стосуються тематики Дня Незалежності, а є і вільна творчість, де кожен проявляє свої думки, амбіції та побажання”.

Виставку можна оглянути в галереї «Ілько» до 3 вересня. Через карантин відвідувачів впускатимуть почергово. Одночасно можуть зайти до 15 людей.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *