В Ужгороді відкрито виставку в рамках проєкту «Розкажи мені про тишу…»

виставка художник картина фото

У суботу, 5 вересня, у м.Ужгород у мистецькому центрі «ILKO Gallery» відбулося відкриття виставки творчих робіт сучасних українських митців у рамках проєкту «Розкажи мені про тишу…».

Участь у відкритті виставки взяли куратор і художник Тарас Табака, перший заступник голови Закарпатської ОДА Олег Коцюба, власник мистецького центру Михайло Ілько.

Олег Коцюба:

«Ці роботи є рефлексією на той сучасний досить непростий і такий мінливий стан, який ми маємо на даний час. І саме тут є можливість постояти, подумати, десь піти в майбутнє і спільними зусиллями перебороти той непростий коронавірусний поріг».

На виставці представлені роботи 20 митців. Крім закарпатців, свої доробки презентували троє художників із Києва та один зі Львова.

Півсотні картин та фоторобіт, що експонуються, поділені за напрямками: 1) реалістичний; 2) експресивне протистояння; 3) медитативне усвідомлення ситуації.

Відкриття заходу «Розкажи мені про тишу» проходило на свіжому повітрі з дотриманням усіх карантинних норм. Відвідувачі, для яких вхід є вільним, мали змогу групами входити в галерею та поспілкуватися з авторами картин і світлин.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *