В Ужгороді відкриють виставку “Я і моя Україна”

виставка я і моя Україна фото

Дев’ятий Міжнародний конкурс образотворчого мистецтва було проведено в 2016 році. Виставка” Я і моя Україна” присвячена пам’яті наших славних краян та приурочена до 30-ої річниці Незалежності України.

Міжнародний конкурс та Благодійний фонд “Срібний Дзвін”, засновані в 2000 році з метою підтримки та сприянню створення сприятливих умов для розвитку обдарованих дітей та юнацтва.

Протягом усього періоду діяльності, було проведено двадцять п’ять Міжнародних конкурсів (дев’ять із них – пленери образотворчого мистецтва) за підтримки Академії мистецтв України, у тісній співпраці з навчальними закладами майже всіх видів мистецтв.

Головну увагу в своїй діяльності фонд приділяє роботі з переможцями. Проведено величезну кількість виставок в Україні ( м. Київ, Полтава, Ялта, Львів, Ужгород, Мукачево), Німеччині, Угорщині, Словаччині, Хорватіі, Росії. Проводяться концертні турне містами Угорщини та Німеччини.

Відкриття виставки відбудеться сьогодні, 22 вересня о 16:00 у Закарпатському обласному музеї народної архітектури та побуту.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *