В Ужгороді відбувся традиційний міжнародний турнір з петанку Каштан-2022

В Ужгороді відбувся традиційний міжнародний турнір з петанку Каштан 2022 (1) фото

В Ужгороді протягом трьох днів проходив традиційний міжнародний турнір з петанку «Каштан-2023»

Незважаючи на військовий стан, до Ужгорода приїхали петанкісти з Угорщини, Словаччини, Литви та Естонії. Україна була представлена клубами з Харкова, Ніжина, Києва, Львова, Полтави та Вишгорода. Закарпаття представляли петанкісти з Ужгорода та Мукачева.

Всього у турнірі взяли участь 70 спортсменів.
У перший день турніру відбулися індивідуальні змагання.
У турнірі А перемогу здобув представник Естонії Гунар Усін. Друге місце у киянина Олександра Коваля, третьою стала Світлана Плотнікова з Харкова.
У турнірі Б переможцем став Лінас Будрікас з Литви, другим став Володимир Кейбало з Полтави, третє місце у харків‘янина Павла Грибачова.
Наступного турнірного дня відбулися змагання дуплетів (по два гравці в команді).
Перемогу в турнірі А здобув дуплет у складі Дмитра Бугая з Києва та ужгородця Ігора Сєхіна. На другому місці команда у складі полтавчан Володимира Кейбала та Олександра Литвиненка.Третіми стали львів‘яни Максим Фінько та Ліля Литвин.
У турнірі Б перемогу здобув дуплет з Вишгорода Ігор Запорожець та Дмитро Лисенко. Другими стали Олена Колодій з Ужгорода та Валентин Лемешевський з Харкова і третє місце у дуплета в складі Юрія Четверякова з Харкова та Артема Литовченка з Полтави.
В останній день турніру змагалися команди-триплети ( по три гравці в команді).
Перемогу в турнірі А здобула команда з Харкова у складі Світлани Кіпріч, Тетяни Лемешевсської та Андрія Камєнєва. Другими стали Микола Ступак, Володимир Куровський, Володимир Скалозуб з Ніжина.Бронзові нагороди у команди у складі ужгородки Олени Колодій, та харків‘ян Влада Годованця і Валентина Лемешевського.
У турнірі Б перемогла команда у складі киянина Олександра Коваля та ужгородців Ігоря Сєхіна і Власти Височанської. Друге місце в команди у складі ужгородців Андрія Ганусича, Олександри Кузьми та Тараса Грицюка з Києва.Третіми стали петанкісти зі Львова Тетяна Германюк, Олександр Рослов та Вероніка Гоменюк.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *