В Ужгороді скасували дозвіл на будівництво багатоповерхівки біля Боздошського парку

скасовано дозвіл на будівництво фото

Ужгородська міська рада у вівторок, 7 вересня, скасувала містобудівні умови для багатоповерхівки на вулиці Возз’єднання, 19, що поблизу Боздошського парку. Замість дозволених 9 поверхів забудовник проводив будівництво на 12 і зачепив землі комунальної класності.

Як зазначив під час обговорення проекту рішення депутат Ужгородської міськради Віталій Глагола, щодо будівництва багатоквартирного житлового будинку на вулиці Возз’єднання, 19 є кілька кримінальних справ, була порушена поверховість: замість дозволених 9 поверхів забудовник проводив будівництво на 12. Крім того, під час будівництво зачепило і землі комунальної власності, про що також була відкрита кримінальна справа.

Забудовник Михайло Росоха у сесійному залі запевняв, що має всі необхідні документи, у тому числі й дозволи на поверховість від аеропорту «Ужгород» та Украероруху.

Депутати Ужгородської міської ради проголосували за скасування містобудівних умов та обмеження на проєктування об’єкта будівництва багатоквартирного житлового будинку із вбудованими приміщеннями комерційного значення на вул. Возз’єднання, 19, виданих забудовникам Михайлу Рососі та Тіграну Геворкяну. Крім того, міська рада скасувала наказ управління містобудування та архітектури Ужгородської міської ради № 309-М від 30.12.2020 року, яким вони були затверджені.

https://zaxid.net/news/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *