В Ужгороді можливе відкриття вантажного терміналу аеропорту

відкриття вантажного терміналу аеропорту фото

Про це заявив голова Закарпатської ОДА Олексій Петров під час брифінгу в Ужгороді.

Він зазначив, що наразі уряд затвердив проект угоди зі Словацькою республікою, в якій ідеться про використання повітряного простору сусідньої держави. Це перший крок до відновлення роботи летовища.

Губернатор сказав, що без інструментального контролю аеропорт може приймати літаки лише у світлий час доби. Враховуючи велику кількість несприятливих погодних умов, аеропорт є нерентабельним. Врятувати ситуацію можуть інвестори, але це вже юрисдикція обласної ради, на балансі якої і перебуває аеропорт.

«Також розглядаємо створення вантажного терміналу. Про це часто ідеться під час перемовин з інвесторами. Аеропорт має статус міжнародного, там є митний термінал та прикордонний пункт. Є певні напрацювання в цьому напрямку, тривають розрахунки рентабельності та зацікавленість з боку іноземних компаній щодо використання його в якості вантажного», – зазначив Петров.

Також губернатор підкреслив, що лише вихід на міжнародний рівень дозволить аеропорту стати рентабельним. Також наразі не відкидається варіант будівництва аеропорту в Мукачеві.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *