Ужгородські гандболісти поступилися в усіх протистояннях

Ужгородські гандболісти поступилися в усіх протистояннях фото

Протягом чотирьох днів, 5–8 жовтня, у Броварах тривав 2-й з’їзний тур чоловічої Суперліги України з гандболу сезону 2023/24.

Як ми раніше повідомляли, на першому етапі змагань команди за територіальним принципом поділені на дві групи. Якщо в рамках стартового туру колективи грали всередині квартетів, то тепер представники групи А зустрічалися з ГК групи Б. Тож кожній команді довелося зіграти по чотири гри.

5 жовтня«Карпати-ШВСМ» (Ужгород) зустрілися з ГК «Одеса». Срібний призер минулого сезону вважався фаворитом протистояння і цей статус команда Євгена Марченка підтвердила грою та результатом. Якщо на стартових хвилинах гри закарпатцям ще удавалося на рівних протистояти «Одесі», то в другій частині першого тайму номінальні гості додали і відірвалися на відстань чотирьох м’ячів (14:18). Після перерви «карпатівці» намагалися переломити хід зустрічі, але їм це не вдалося. Підсумковий рахунок зустрічі – 28:36.

Наступного дня закарпатцям протистояв діючий чемпіон України – запорізький «Мотор». Жодних шансів на успіх у «Карпат-ШВСМ» не було. Запоріжці зі старту вирвалися уперед і з плином часу тільки нарощували свою перевагу. Після першої 30-хвилинки рахунок був 11:25, а завершився матч розгромною звитягою суперника – 18:47.

І тільки в суботньому поєдинку з новачком чемпіонату – «ХНУ – ДЮСШ-1» (Хмельницький) – команда Ростислава Ланевича могла розраховувати на перемогу. Наші гандболісти продемонстрували доволі непогану гру й епізодами переважала свого суперника. Після першого тайму рахунок на табло був 14:15. Після 45-ї хв. «карпатівці» почали відриватися у рахунку й за чотири хвилини до фінального свистка були попереду 27:23. Однак на завершальних хвилинах протистояння розгубили свою перевагу (27:27) й хмельничани звели гру до серії пенальті. Влучнішими під час виконання 7-метрових ударів були суперники, які й святкували підсумкову перемогу – 30:32.

Завершальну гру 2-го з’їзного туру «Карпати-ШВСМ» зіграли 8 жовтня проти ще одного дебютанта – «Ізмаїла». Скласти серйозну конкуренцію й нав’язати боротьбу за очки представникам Срібної землі не вдалося. «Ізмаїл» злагодженіше грав у обороні та потужніше в атаці, що дозволило здобути перемогу. Фінальний рахунок зустрічі – 17:28 (9:13).

Виборовши тільки одне очко із дванадцяти можливих, закарпатці опустилися на передостанню сходинку турнірної таблиці.

У складі ужгородської команди закинутими м’ячами за чотири гри відзначилися: Олександр Польогкий (14), Дмитро Гарбар (13), Ярослав Феєр (12), Станіслав Кириленко (12), Альберт Ланевич (12), Василь Снігур (7), Євген Ракатинець (5), Максим Шурнюк (5), Михайло Данило (3), Денис Барутенко (2), Артем Іванов (2), Сергій Джурак (2), Едуард Бойко (1).