Учасники бойових дій на Сході України вимагали відставки голови облради

учасники бойових дій на Сході України вимагають відставки голови облради фото

Учасники бойових дій на Сході України вимагають відставки голови Закарпатської обласної ради Олексія Петрова через співпрацю з партією “ОПЗЖ”. Про це повідомив керівник громадської організації “Українська асоціація інвалідів АТО в Закарпатській області” В’ячеслав Харченко.

Учасники бойових дій на Сході України прийшли на сесію облради, де провели акцію протесту. Вони оприлюднили відповідну заяву, у якій, зокрема, повідомляють про “формування більшості в облраді за участі проросійської партії “ОПЗЖ” Віктора Медведчука, що свідчить про політичні та світоглядні орієнтири голови облради Олексія Петрова, які йдуть в розріз з інтересами України та є наругою над пам’яттю полеглих за незалежність та територіальну цілісність”.

Окрім того, ветерани російсько-української війни вимагають скасувати розпорядження голови ОДА про ліквідацію Редакційно-видавничої групи обласної книги “Реабілітовані історією”, також повідомляють про “виселення з приміщення облради крайової організації “Всеукраїнського товариства політичних в’язнів та репресованих”.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *