У закарпатців не відбиратимуть автівки у примусовому порядку

знак коловий рух автомобіль фото

Про це сьогодні під час зустрічі з підприємцями заявив Голова Закарпатської військової адміністрації Віктор Микита.

Під час зустрічі у ректораті Ужгородського національного університету з представниками бізнесу спілкувався і голова Закарпатської облради Володимир Чубірко. Йшлося про особливості забезпечення військових та переселенців в умовах військового часу.

Відбувся діалог із підприємцями стосовно перевірок їх діяльності, стосовно потреб для забезпечення життєдіяльності області.

Представники тимчасово переселених осіб підняли питання про працевлаштування та задіяння наших земляків з інших регіонів України у місцевих підприємствах та в інших галузях життєдіяльності краю, які потребують робочої сили, що б зняло навантаження з місцевої влади та волонтерів.

Ішлося і про особливості перетину кордону водіями вантажівок, що належать підприємствам, які забезпечують роботу критичної інфраструктури. Таких людей за підписом голови ОВА буде переведено у резерв і надано можливість перетину державного кордону.

Щодо вилучення автомобілів, то цей процес буде здійснюватися не у примусовому порядку і так само лише за підписом і вимогою голови ОВА. У пріоритеті – вантажівки та позашляховики.

Закарпатська обласна рада продовжує координацію міжнародних гуманітарних місій із дружніх до Закарпаття областей та розглядає можливість розселення тимчасово переміщених осіб у своїх комунальних закладах.

У зустрічі також взяли участь ужгородський міський голова Богдан Андріїв, заступник голови ОВА Василь Іванчо та представники Закарпатського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки ЗСУ.

Пресслужба Закарпатської облради

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *