У парламенту немає зауважень до роботи СБУ та підстав для кадрових перестановок, – Веніславський

СБУ Україна поліція фото

Верховна Рада не має претензій до діяльності Служби безпеки України. У період війни спецслужба виконує всі свої функціональні обов’язки та постійно спілкується з парламентаріями для покращення роботи.

Про це в ефірі радіо “НВ” сказав народний депутат, член Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки ВР Федір Веніславський.

“У нас, у парламенті, серед народних депутатів якогось глобального невдоволення діяльністю Служби безпеки немає”, – зазначив він.

Також Веніславський розповів, що під час дії військового стану Комітет неодноразово запрошував керівників спецслужби за напрямами, а нещодавно заслуховував керівництво СБУ у закритому режимі.

«Йде нормальний продуктивний діалог між комітетом та керівництвом СБУ, і говорити про ініціювання будь-яких кадрових змін у Службі безпеки зараз немає підстав», – переконаний нардеп.

Також він розповів, що СБУ регулярно затримує російських агентів та колаборантів і щодня працює, щоб їх поменшало.
Водночас, нардеп припускає, що українське суспільство пронизане глибоко законспірованими симпатиками та агентами росії, яких надалі потрібно викривати.
Нагадаємо, президент Володимир Зеленський раніше заявляв, що не планує міняти керівника СБУ і якби хотів звільнити Івана Баканова, то давно б це зробив. А поки що підстав для цього немає.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *