У місті заборонили кататися на льоду

заборонили ставати на лед Уж річка фото

Члени виконкому Ужгородської міськради 13 листопада на засіданні прийняли рішення про заходи щодо попередження загибелі людей на водних об’єктах міста в зимовий період. Цим рішенням заборонили:

– вихід на лід, пересування та катання на льоду на дериваційному каналі, річці Уж у межах міста, водоймах по вул. Загорській, вул. Івана Чурговича, у парку “Перемоги” (озеро біля ЗОШ № 12,15), на Радванському кар’єрі;

– підлідний вилов риби на ділянці р. Уж у районі пішохідного мосту “Боздоський” уверх за течією 200 м і вниз за течією 300 м.


Департамент міського господарства та ПрАТ “Енергопостачальна компанія “Закарпаттяобленерго” мають обладнати зазначені місця щитами про заборону виходу на лід, пересування, катання на льоду та підлідний вилов риби.

Для недопущення нещасних випадків наряди патрульної служби мають наблизити до водних об’єктів міста. Управління муніципальної варти повинно забезпечити постійний контроль за виконанням пункту про заборону виходу на лід та підводного лову риби.

Управління освіти зобов’язали організувати проведення у навчальних закладах міста уроків із правил поведінки на водних об’єктах у зимовий період відповідно до програми “Безпека життєдіяльності людини”; вжити відповідних заходів щодо недопущення виходу учнів до водних об’єктів, розташованих біля навчальних закладів міста, інформує пресслужба міськради.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *