У Класичній гімназії в Ужгороді сьогодні відкрили новий спортивний майданчик (ФОТО)

новий спортивний майданчик 4 фото

У Класичній гімназії в Ужгороді сьогодні відкрили новий спортивний майданчик із штучним покриттям, на його будівництво пішло майже 1,5 мільйона гривень, 50% – із міського бюджету.

Відтепер гімназисти – а це 887 учнів 5-11 класів – зможуть приділяти більше часу на заняття спортом, зміцнювати здоров’я. На урочистому відкритті майданчика присутніх вітали міський голова Богдан Андріїв, секретар Ужгородської міської ради Андріана Сушко, депутат Закарпатської обласної ради Андрій Андріїв, перший заступник голови Федерації футболу Закарпаття, член виконкому Української асоціації футболу Мирослав Щербей, начальниця управління освіти Наталія Мухомедьянова, директор Класичної гімназії Сергій Роман.

«Сьогодні ми відкриваємо вже шостий спортивний майданчик у навчальних закладах нашого міста. Дуже приємно, що спільними зусиллями розбудовуємо спортивну інфраструктуру, до речі, зараз у гімназії проводимо ще й капітальний ремонт басейну. Сподіваюся, вихованці гімназії будуть показувати високі результати ще й у спорті, у навчанні у них з кожним роком все кращі досягнення», – відзначив Богдан Євстафійович.

новий спортивний майданчик 3 фото

Також зазначалося, що за останні 4 роки сучасні спортивні майданчики було облаштовано в ужгородських школах №5,8,19, зараз проводяться роботи зі встановлення таких майданчиків у ЗОШ №2, 12-15 та НВК «Гармонія».
Директор Ужгородської класичної гімназії Сергій Роман сказав, зокрема:

новий спортивний майданчик 2 фото

«За кілька останніх років наша гімназія отримала багато великих подарунків: відремонтований фасад, нові високоякісні вікна, недавно замінили всі двері. Буквально декілька тижнів тому розпочався капітальний ремонт нашого басейну, і сьогодні ми отримуємо таке прекрасне футбольне поле. Тішить, що міська влада дбає про перспективи розвитку Ужгорода та його мешканців, за що від мене особисто, а також педагогічного, батьківського та учнівського колективів – велике спасибі!».

новий спортивний майданчик фото

Богдан Євстафійович передав командам подарунок – футбольні м’ячі – та розпочав першу товариську гру за участю учнів гімназії.

Довідково. Спортивні майданчики зі штучним покриттям встановлюють у рамках державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України», фінансується будівництво з державного бюджету України та місцевих бюджетів порівну, 50х50.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *