Триває акція “Письменник за прилавком” (ВІДЕО)

письменник за прилавком фото

В Ужгороді триває акція “Письменник за прилавком“. Спілкуватися з читачами готується Андрій Любка.

Першою до Андрія Любки підходить Ірина Кулик. Книга «У пошуках варварів» — сюрприз для коханого чоловіка. Спочатку жінка хотіла придбати твір в Інтернеті. Але, як дізналася про акцію «Письменник за прилавком», вирішила прийти до книгарні.

Ірина КУЛИК, прийшла на акцію «Письменник за прилавком»:

– Мій чоловік, по-перше, обожнює подорожувати. При тому, подорожувати автомобілем. Дуже досконало і дуже уважно вивчає всі країни, всі села по дорозі. Обожнює Балкани. І я сподіваюся, що йому буде дуже в нагоді і дуже приємно прочитати.

Четверту книгу з автографом Андрія Любки вже має і Ніна Туряниця. Для дівчини акція «Письменник за прилавком» стала традицією перед прийдешніми святами.

Ніна ТУРЯНИЦЯ, прийшла на акцію «Письменник за прилавком»:

– Це, можна сказати, відкриття різдвяних свят, відкриття новорічних свят. Мені здається із шкільних років мене приваблюють саме українські письменники, поети. Андрій Любка є таким цікавим, хорошим прикладом цікавої літератури.

Ознайомлюються із творчістю письменника і студенти музичного коледжу.

Станіслав, студент 4-го курсу Ужгородського музичного коледжу ім. Д. Задора:

– Загалом я ознайомлювався із «Карбідом». Я читав його фрагментарно у скороченій версії, тому що мені було загалом цікаво ознайомитися з творчістю. «ЧіоЧіо Сан» досить така цікава робота і «Кімната для печалі», безумовно.

Автор уже вчетверте бере участь в акції. Каже: люди мало читають книг, та й самих книгарень в області замало, а особливо в райцентрах. Тому подібні літературні заходи потрібно підтримувати.

Андрій ЛЮБКА, письменник, есеїст:

– Найцікавіше, коли приходить, як кажуть, «лівий» і випадково опиняється у цій книгарні. Зайшов за ручкою або зошитом, навіть не за книгою і тут раптово є автор, який може йому щось порадити. Дуже цікаво зайти часом у книгарню і гортати книги, про які ти не чув ніколи, авторів, про які ти не знав. І раптом знайти щось цікаве. Це така випадковість, яка потім може змінити твої навіть читацькі смаки.

Проект «Письменник за прилавком» триває до 18-го грудня, крім вихідних. До його завершення у книгарні поспілкуються з читачами Мирослав Дочинець, Дмитро Кешеля та Олександр Гаврош.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Один коментар для “Триває акція “Письменник за прилавком” (ВІДЕО)”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *