Студенти представлять виставу “І все-таки я тебе зраджу“

Студенти Ужгородського інституту культури і мистецтв представлять виставу фото

У середу, 23 лютого о 17:00 на сцені Закарпатського академічного театру ляльок відбудеться прем’єра студентської вистави “І все-таки я тебе зраджу“.

Участь у виставі беруть студенти спеціальності “Сценічне мистецтво” – четвертого курсу фахової передвищої освіти та другого бакалаврського курсу кафедри мистецьких дисциплін (майстер курсів та режисер постановки – заслужена артистка України Наталія Орєшнікова), а також актори театру ляльок.

Вистава за драматичною імпровізацією Неди Неждани відтворена у постановці фольклорного театру Ужгородського інституту культури і мистецтв (керівник – Микола Карпенко, голова циклової комісії сценічного мистецтва – Ніна Малишка).

На сцені оживе складна постмодерністська драматургія, з’являться провідні персонажі комедії дель-арте та відтвориться земне життя перлини української літератури – Лесі Українки.

У виставі діють загадкові містичні персонажі Білий Дух в образі П’єро (Ксенія Хоменко) та Чорний Дух – Арлекін (Олександр Осташ), а також Драматург (Микола Карпенко), який цитує уривки з ніцшеанського Заратустри, передрікаючи важку й одночасно величну долю дівчинці Лесі (Діана Мартон). Позачасова та поза просторова атмосфера сну – видіння межуються з реалістичними діалогами юної Лесі з її першим коханням – Нестором Гамбарашвілі (Дмитро Павлючок).

Відтак естафету нелегкій долі візьме вже доросла Леся (Анастасія Стельмах). Відбуваються сцени непростих взаємовідносин із хворим на сухоту Сергієм Мержинським (Михайло Мокрянин) аж до його трагічного відходу; картини останньої душевної пристрасті – кохання поетеси до Климента Квітки (Родіон Прокопенко).

Підсилюють емоційне сприйняття вистави класичні музичні твори: “Пори року” Антоніо Вівальді та Петра Чайковського і “Реквієм” Вольфганга Амадея Моцарта.

Захід проходить під егідою відзначення 75-річчя Ужгородського інституту культури і мистецтв.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *