Сьогодні в місті чистять зливоприймачі на вул. Юрія Гагаріна

ремонти та прибирання фото

Сьогодні в Ужгороді ремонтують лінії вуличного освітлення на вул. Едмунда Егана, Марії Заньковецької, замінюють лампи на набережній Незалежності. Чистять зливоприймачі на вул. Юрія Гагаріна.

Працівники обслуговувальних підприємств прибирають закріплені за ними території. Ліквідовують стихійні сміттєзвалища на вул. Оноківській, 12, Кошицькій, Василя Докучаєва, Олександра Богомольця, 14, Федора Достоєвського, 20, Володимирській, 84, Марії Заньковецької, 89, Одеській, Станційній, 12, Польовій, Вілмоша Ковача, Олександра Попадинця, Іштвана Сечені, у провулку Університетському, біля спорткомплексу “Юність” та ЗОШ №6.

Триває капітальний ремонт вул. Тиводара Легоцького, площі Шандора Петефі, Слов’янської набережної, м’якої покрівлі житлового будинку на вул. Марії Заньковецької, 3 та шатрової покрівлі на вул. Миколаї Божук, 6, електрощитових і мереж освітлення на вул. Олександра Можайського, 5. Роблять капремонт ліфта житлового будинку на вул. Минайській, 27 (2 під`їзд), Тиводара Легоцького, 68 (2 під’їзд).

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *