Пільговий кредит на квартиру отримала в Ужгороді переселенка з Донеччини (ВІДЕО)

кредит на квартиру ужгородка фото

Тетяна Хорошилова – одна з п’ятдесятьох дев’ятьох внутрішньопереміщених осіб, які подали заявку до закарпатського управління «Держмолодьжитла».

Тетяна Хорошилова показує двокімнатну квартиру, яку придбала за програмою «Доступне житло для внутрішньо переміщених осіб». В Ужгороді жінка з Макіївки разом із 14-річною дочкою понад п’ять років орендувала квартиру.

Дізналася я про те, що будуть прийматися заявки, 2 грудня, від Держмолодьжитла, тому що ми весь час постійно моніторимо. І одразу вирішила брати участь. На сайті «Держмолодьжитла», мені здається, як тільки вони закінчили приймати заявки, одразу наступний день опублікували цю інформацію, в якій черговості, там фіксувалося навіть до хвилини.

За словами жінки, вона була другою у черзі для отримання пільгового кредиту. Родина, яка була першою у черзі, не могла внести перший внесок 10 відсотків протягом трьох днів. Так Тетяна опинилася на першому місці у черзі. Виплатити кредит Тетяна Хорошилова має протягом двадцяти років.

Дуже складно було знайти варіант з житлом, це було надзвичайно складно, тобто пропозицій було. Набагато простіше, якби були вільні кошти, щоб в новобудові поплатити, це було нормально, реально.

На 11 місці у черзі для внутрішньопереміщених осіб опинилася Анжела Бабкіна.

Дуже задоволена, що така програма нарешті почала діяти, в нашій країні бо це один із реальних шансів можливості придбати власне житло. І я сподіваюся, що в цьому році вона також буде діяти і кошти будуть виділені, можливо більше ніж у тому році, і у нас в Закарпатті зможуть скористатися не тільки одна людина, а і черга дійде і до мене.

На пільговий кредит для придбання житла з бюджету виділили 880 тисяч гривень, розповіла директорка обласного управління «Держмолодьжитло» Галина Дудчук. За ці гроші квартиру змогла придбати лише одна родина переселенців із п’ятдесяти дев’яти, які подали заявки.

По 3 відсотковому пільговому кредиті було відкрито реєстрацію заяв в регіональному управлінні з 3 по 5 грудня, згідно листа з Мінрегіона, зареєструвалося 97 сімей, з них 38 це учасники АТО, а інші це внутрішньо переміщені, згідно розподілу коштів Мінрегіоном наш регіон одержав 1 999 тисяч, з них 1 100 одержали учасники АТО, і одна сім’я внутрішньо переміщених.

За словами Галини Дудчук, 97 родин, які подали заявки на придбання квартири за пільговим кредитом у 2019 році, отримати його зможуть, коли у держбюджеті на це будуть гроші.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *