Новообраного мера Львова усунули від повноважень

садовий мер львова фото

Львів залишився без міського голови. Андрія Садового усунули від повноважень. Це сталося сьогодні, 24 листопада, під час першої сесії новообраних депутатів Львівської міської ради. Про це повідомив заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

“Відбулось. Таке у цивілізованому суспільстві називають переворотом 34 депутати прийшли сьогодні на сесію – ЄС, Свобода, Варта. Голова ТВК привів до присяги депутатів, не привівши до присяги міського голову”, – йдеться у повідомленні Москаленка.

За словами Москаленка, таке а Україні відбувається вперше. Новообрані депутати утворили президію, яка фактично може перебрати на себе повноваження міського голови.

Додамо, що заступник міського голови Львова написав у поліцію заяву на ТВК. Йдеться про постанову про призначення сесії Львівської міської ради на 24 листопада, прийняту нею 22 листопада.

Міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що проведення сесії без голови міської ради – це намагання узурпувати владу у Львові. Адже депутати під час такої сесії зможуть обрати секретаря (в.о. голови ради), президію, заступників міського голови і членів виконкому фактично без самого голови ради. Після цього депутати зможуть фактично керувати містом без впливу міського голови.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *