Нацгвардія і Служба судової охорони провели навчання

Нацгвардія і Служба судової охорони фото

В Закарпатському апеляційному суді проходять спільні навчання, які покликані зупинити будь-які прояви агресії чи непокори працівникам суду та учасникам судового процесу.

Сьогодні, 7 грудня, в Закарпатському апеляційному суді Національна гвардія та територіальне управління Служби судової охорони у Закарпатській області вдосконалювали навики спільної злагодженості в усіх можливих складних ситуаціях, що можуть відбуватися в суді. Багато людей у формі, зі зброєю та службовими собаками відпрацьовували алгоритми дій, коли безпека суду чи громади могла б бути у небезпеці.

Всі учасники навчального процесу мали можливість не лише послухати про правильне несення служби в непростих ситуаціях, але й на практиці використати свої сили та знання.

Після навчань заступник командира ІІІ батальйону 2-ої Галицької бригади військової частини 3002 НГУ Андрій Галецький обговорив з заступником начальника ТУ (зі служби) ССО у Закарпатській області Дмитром Безкровним кількість правоохоронців, які будуть забезпечувати правопорядок в судах після запуску Служби судової охорони. Вони погодили порядок взаємодії організації підтримання громадського порядку під час судових процесів краю.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *