На західному кордоні служить американський кокер-спанієль Кені

На західному кордоні служить американський кокер спанієль Кені фото

Охорона кордону – справа почесна та вкрай відповідальна і незамінними помічниками для прикордонників завжди були і є службові собаки.

Згадуючи про службових собак, найчастіше уявляємо собі сильних та мужніх вівчарок. Та є серед чотирилапих охоронців кордону й інші породи. І одним з представників службових собак є американський кокер-спанієль.

Саме такого помічника обрав собі прикордонник Владислав Доміннік. Його напарником став Кені. Разом вони опановують курс з виявлення наркотичних речовин.

Представники цієї породи – чудові мисливці та відмінні компаньйони. Хоч спанієль не виглядає так переконливо, як інші службові собаки, але вважається незамінним помічником на службі. На рахунку їх маленьких носиків безліч виявленої зброї, вибухівки та наркотичних речовин.

Сьогодні у прикордонній службі службові собаки виконують різні завдання. Одні затримують порушників, інші шукають зброю та наркотики. Вони можуть великими і маленькими, кудлатими і короткошерстими, чорнявими, рудими і білявими, але у всіх одне важливе завдання – охорона державних рубежів.

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *