На Закарпатті чоловіки в середньому живуть на сім років менше, ніж жінки

суспільство фото

Середня тривалість життя закарпатців чоловічої статі значно нижча. У 2020 році середня очікувана тривалість життя для чоловіків становила 66,69 року, тоді як для жінок – 74,26 року

У 2020 році в Закарпатській області померло 8 568 чоловіків та 8 188 жінок. Про це повідомили в Головному управління статистики Закарпатської області.

Перевага кількості померлих чоловіків над кількістю померлих жінок спостерігалася починаючи з 10–14 років. Йдеться про 36 померлих чоловіків та 17 померлих жінок на 100 тис. осіб відповідної статі та віку.

Удвічі вища смертність чоловіків спостерігається у віковій групі 20-64 роки.

У зв’язку з цим середня тривалість життя закарпатців чоловічої статі значно нижча. У 2020 році середня очікувана тривалість життя для чоловіків становила 66,69 року, тоді як для жінок – 74,26 року. Це значить, що жінки у середньому живуть на 7 років більше.

В управлінні статистики також розповіли про основні причини смерті чоловіків. Йдеться про хвороби системи кровообігу, новоутворення, недуги органів травлення, хвороби органів дихання, зовнішні причини смерті та деякі інфекційні та паразитарні хвороби. З усіх цих причин (крім хвороб системи кровообігу) смертність чоловіків є вищою за смертність жінок.

Нагадаємо, на Закарпатті народжується більше хлопчиків, ніж дівчат, проте з віком кількість чоловіків зменшується. Серед новонароджених – більшість хлопчиків, проте з віком ця тенденція змінюється. У цілому по Закарпатській області кількість чоловіків на тисячу жінок з року в рік зменшується.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *