На 30% підняли тарифи платних медичних послуг Ужгородської міської лікарні, які не компенсовує НЦСЗУ (ВІДЕО)

гроші платників єдиного податку І та ІІ груп звільнили від податку фото

На 30% підняли тарифи платних медичних послуг Ужгородської міської лікарні, які не компенсовує НЦСЗУ – одне з рішень, прийнятих на засіданні виконавчого комітету.

Нагадаємо, в останнє переглядалися у травні 2021 року. Кілька питань стосувалися змін законодавства у призначенні помічника дієздатної особи. Після блоку питань щодо зовнішньої реклами, члени виконкому затвердили порядок фінансової підтримки спортсменів та організацій за вагомі досягнення. Розглянули й інфраструктурні питання.

Мова про 26-й садочок який і надалі буде обігріватися старою котельнею, бо виникли проблеми з підрядником, що здійснює будівництво нової. Антипаркувальні ствопчики встановлять на Київській набережній біля 5 школи, аби зберегти зелені зони, які нищать автівки.

Також погодили технічні умови за зверненнями містян, майнові питання, в останнє цьогоріч надали дозволи на порушення цілісності об’єктів благоустрою, адже будуть заборонені на зимовий період Далі перейшли до бюджетних та фінансових рішень. Погодили на засіданні виконкому проєкт Програми економічного і соціального розвитку Ужгородської громади на 2023 рік, який затверджуватимуть депутати на сесії міської ради. Обговорили і ситуацію з відключенням світла та розширення при необхідності кількості Пунктів незламності в місті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *