Місто ожило: ужгородці активізувались після переходу в жовту зону (ВІДЕО)

Ужгород відео жовта зона фото

Практично тиждень Закарпаття перебуває у жовтій зоні епіднебезпеки. Нагадаємо, 11 квітня 2021 року з червоної одразу у жовту зону потрапило крім нашого краю, ще 2 регіони України – Івано-Франківщина та Херсонщина.

Проте загалом по Україні ситуація поки складна. Варто нагадати, і закарпатцям, якщо не дотримуватися санітарно –гігієнічних норм, область може знову потрапити у червону зону.

На вулицях людно, тераси заповнені, на щастя підприємців – запрацювали й магазини промислової продукції, транспорт, одним словом – місто ожило! В Ужгороді таке враження, що ніби карантину і не існує.

З одного боку – життя у місті активізувалося, з іншого – більшість містян забули, що пандемія коронавірусу триває і послаблення карантинних норм ще не означає відміну обмежень.

Нагадаємо, з 11 квітня 2021 року у Закарпатті діють карантинні обмеження жовтого рівня епіднебезпеки, що накладають ряд зобов’зяань як на громадян, так і на підприємців.

Великоберезнянська, Міжгірська, Великобийганська, Ставненська та Тур’я-Реметівська – 5 громад краю визначені державною комісією ТЕБ та НС, як такі, де треба посилити контроль. А загалом ситуація щодо поширення коронавірусу у Закарпатті покращилася і тенденцію треба зберегти! Наразі 1170 краян у лікувальних закладах–це завантаженість менше 50%, 38 % хворих на кисневій підтримці.

Перший та другий етап вакцинації тривають у Закарпатті. Протягом кампанії щеплено проти Ковід-19 10774 краян. 14 квітня чергова партія вакцини для профілактики коронавірусу Sinovac поступила – це понад 7 тисяч доз.

Наразі основне завдання – перебувати якомога довше у жовтій зоні, і не повертатися у червону. Адже попереду цвітіння сакур, долини нарцисів, Великдень тощо – чимало туристів приїдуть у Закарпаття, імовірно не всі здорові. Тож чиновники і медики закликають закарпатців бути свідомими! А підприємців – відповідальними! Аби якомога довше перебувати у жовтій зоні!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *