“Made in Odessa” покаже захоплюючі пригоди “Холодного серця”

вистава холодне серце Ужгород фото

В Ужгороді “Made in Odessa” покаже захоплюючі пригоди “Холодного серця” Walt Disney.

“Холодне серце” – грандіозна вистава від продюсерського центру «Made in Odessa», створена за мотивами улюбленого мультфільму дітей всього світу від «Walt Disney». Вистава дивує новими фактами: з’явлення героїв, з якими глядач не був знайомий раніше, неочікувані повороти сюжету, об’єднані в оригінальний чарівними подіями сценарій.

«Холодне серце» – це яскраве, захоплююче у своєму роді унікальне шоу для всієї родини. Масштабність вистави, неймовірні пригоди з більш аніж 40 персонажами на сцені, яскраві декорації та костюми дарують глядачам відчуття свята. Дива у вигляді спецефектів та інтерактивних моментів, під час яких гості беруть безпосередню участь в низі фантастичних подій, приводять в захоплення дорослих та дітей.
вистава холодне серце фотоПостанова має успіх не тільки в Україні, але й за кордоном. Проект «Холодне серце» і всі його учасники отримали подячні сертифікати у фестивалі «Sharjah Children’s Reading Festival, 9th Edition» та запрошення на гастролі в інші країни світу.

В Ужгороді пережити надзвичайні пригоди разом з героями “Холодного серця” можна буде 3 січня, о 16.00, в драмтеатрі.

Квитки можна придбати у касі драмтеатру та Квитки можна придбати у касі драмтеатру та за посиланням: https://concert.ua/ru/event/holodne-serce-uzhhorod

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *