Імовірна спроба самогубства та оперативні дії патрульних (ВІДЕО)

Імовірна спроба самогубства та оперативні дії патрульних фото

Коли професійні дії рятують життя: ужгородські патрульні надали допомогу чоловіку, що постраждав внаслідок падіння з другого поверху

Дана подія трапилась 25 травня, близько 8-ї ранку. Ужгородські патрульні отримали виклик про спробу самогубства на вулиці Легоцького в Ужгороді. На щастя, інспектори знаходилися неподалік від місця виклику.

Ужгородські патрульні допомогли чоловіку, що постраждав внаслідок падіння

Коли професійні дії рятують життя: ужгородські патрульні надали допомогу чоловіку, що постраждав внаслідок падіння з другого поверхуДана подія трапилась 25 травня, близько 8-ї ранку. Ужгородські патрульні отримали виклик про спробу самогубства на вулиці Легоцького в Ужгороді. На щастя, інспектори знаходилися неподалік від місця виклику. Підбігши до зазначеного у повідомленні будинку, поліцейські побачили чоловіка, що лежав на бетоні, поблизу одного з будинків. Заявниця, котра перебувала поруч з ним, пояснила патрульним, що чоловік стрибнув у вікно з другого поверху. Внаслідок удару об бетон, громадянин отримав забійну травму грудей та травмував живіт. Один з інспекторів негайно викликав карету швидкої, поки інший — надавав постраждалому першу домедичну допомогу та намагався тримати чоловіка при свідомості.Згодом, чоловіка передали медикам. На щастя, життю чоловіка зараз нічого не загрожує.Дякуємо колегам за врятоване життя та професійні дії у екстреній ситуації! 👍#ПорядокЦеТи #патрульнаполіція #ZakPatrolPolice #ужгород

Publiée par Патрульна поліція Закарпатської області sur Mercredi 27 mai 2020

Підбігши до зазначеного у повідомленні будинку, поліцейські побачили чоловіка, що лежав на бетоні, поблизу одного з будинків. Заявниця, котра перебувала поруч з ним, пояснила патрульним, що чоловік стрибнув у вікно з другого поверху. Внаслідок удару об бетон, громадянин отримав забійну травму грудей та травмував живіт.

Один з інспекторів негайно викликав карету швидкої, поки інший — надавав постраждалому першу домедичну допомогу та намагався тримати чоловіка при свідомості.

Згодом, чоловіка передали медикам. На щастя, життю чоловіка зараз нічого не загрожує.

Дякуємо колегам за врятоване життя та професійні дії у екстреній ситуації! 👍

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *