І. Бондаренко опинився на останній сходинці рейтингу

Ігор Бондаренко фото

Очільник Закарпаття Ігор Бондаренко опинився на останній сходинці рейтингу голів ОДА.

За підсумками трьох кварталів Закарпаття допустило найбільше падіння капітальних інвестицій – на 15,3% тоді як в середньому по Україні спостерігалося зростання на 12,4%. Нещодавно видання “Деловая столица” оприлюднило рейтинг губернаторів станом на 5 грудня.

Очолив рейтинг голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко, другим йде поки чинний голова КМДА Віталій Кличко, а 3-тю сходинку рейтингу посідає голова Київської ОДА Олексій Чернишов.

На останній рядок рейтингу опустився голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко, який в підсумку отримав -68 балів.

Так, за підсумками трьох кварталів Закарпаття допустило найбільше падіння капітальних інвестицій – на 15,3% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року (тоді як в середньому по Україні спостерігалося зростання на 12,4%), а за обсягом капінвестицій на одного жителя виявилося на передостанньому місці .

Також на Закарпатті зафіксовано найбільше скорочення середньооблікової чисельності штатних працівників – на 6,2% (в середньому по Україні – на 2,5%). До того ж Закарпатті розділило з Одещиною останнє місце по динаміці реальної зарплати (зростання лише на 6,3%, тоді як в середньому по Україні – на 9,5%).

Закарпаття опинилось на передостанньому місці за динамікою промисловості (падіння на 9%), сільського господарства (падіння на 3,2%) і експорту товарів і послуг (падіння на 8,5%). Крім того, область у трійці аутсайдерів за динамікою роздрібної торгівлі.

А найбільший успіх Закарпаття – це третє місце області серед регіонів з найменшою заборгованістю по зарплаті на одного працівника

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *