Футбольний клуб “Ужгород” переміг київський “Рубікон”

футбол ужгород рубікон київ фото

У поєдинку 23-го туру групи А Другої ліги “Ужгород” на стадіоні “Авангард” здолав “Рубікон” з Києва.

Лідер турнірної таблиці приймав 11-ту команду. Для закарпатського клубу у контексті боротьби за вихід у Першу лігу неабияк важливо було перемагати.

Старт поєдинку не був багатим на гольові можливості. Команди придивлялися одна до одної. Перший по-справжньому гострий епізод вийшов всередині першого тайму, коли після пасу п’яткою від Дмитра Копитова пробивав капітан Євген Зарічнюк — Михайло Готра парирував удар, перевівши на кутовий.

“Ужгородці” перші 35 хвилин теж намагалися загрожувати воротам суперника, однак удари Юрія Чонки, Сергій Машталіра та Адріана Пуканича не знайшли цілі.

А от вже на 36 хвилині вдалося відкрити рахунок у грі: Олег Вишневський з правого краю за допомогою рикошету продовжив на дальню стійку, де досвідчений Адріан Пуканич перевів круглого у порожні ворота — 1:0. 13-й гол капітана “Ужгорода” — він знову одноосібно очолив рейтинг бомбардирів Другої ліги!

Пізніше ще у першому таймі Сергій Майборода міг збільшувати перевагу, однак нападник не реалізував свій момент.

Уже у другій половині зустрічі на 52 хвилині “ужгородці” провели другий м’яч: Адріан Пуканич Олег Вишневський цього разу обмінялися ролями. Капітан відпасував на нападника у штрафному майданчику, той звільнився з-під опіки і прицільно пробив у дальній кут — 2:0.

На 55 хвилині був небезпечний удар головою від Максима Тищенко — кіпер “ужгородців” на місці. Через декілька миттєвостей відповіла закарпатська команда: Адріан Пуканич вибігав з позиції лівого інсайду на оперативний простір і вирішив пробити у дальній кут — м’яч просвистів біля дев’ятки. Ще пізніше Адріан Пуканич перевіряв пильність кіпера вже дальнім ударом.

Олег Вишневський мав хорошу нагоду на 63 хвилині збільшити гандикап, але, вискочивши тет-а-тет з воротарем, не зумів його переграти.

Ближче під завершення зустрічі гравці “Рубікона” апелювали до арбітра щодо пенальті, також вимагав одинадцятиметровий тренер Сергій Литовченко, за що й отримав жовту картку.

На 87 хвилині Сергій Майборода був близьким до голу: після подачі з флангу від Павла Тищука він пробивав п’ятою у ближній кут, але не влучив.

На 89 хвилині гості зуміли відквитати один гол зусиллями Владислава Кабанюка. Після стандарту він точно пробив у ближній кут — 2:1. Опісля цього футболісти “Рубікона” двічі пробивали з-за меж штрафної, однак, на щастя, удари були не точними.

“Ужгородці” втримали переможний результат. Тепер у закарпатської команди 50 залікових балів і одноосібне лідерство у групі А.

“Ужгород” — “Рубікон” 2:1
Голи: Адріан Пуканич 36 хв, Олег Вишневський 52 хв, Владислав Кабанюк 89 хв