Футбол: “Ужгород” продовжує перебувати знизу турнірної таблиці

Ужгород футбол програв фото

Підопічні Блавацького поступилися на виїзді в Івано-Франківську.

Ужгородці дуже добре розпочали гру. Команда із Закарпаття навіть першою забила гол на 18-хвилині. Гол забив Віктор Хомченко.

Але після цього голу зі сторони ужгородців почалися занадто обережні дії. Команда почала грати відверто на утримання рахунку. Такий стиль гри дав дуже багато простору івано-франківським футболістам.

Якщо ж говорити відверто, то у першому таймі рахунок міг би бути 5-1 на користь господарів, але злагоджені дії голкіпера Готри переводили удар за ударом, то на кутові, то просто у гру в поле.

Наприкінці першого тайму футболісти “Прикарпаття” забили, а зробив це Волошинович – 1:1.

У другому таймі все пішло по сценарію першого. Волошинович на 53-хвилині забиває другий м’яч, а Сондей на 73-ій вже робить рахунок – 3:1.

По результативним ударам це все, але у цьому матчі дуже слабо відіграв захист ужгородської команди.