Фотозону відремонтовано.

фотозона Ужгород фото

Сьогодні зранку, нарешті, ужгородці змогли побачити відремонтовану фотозону, яка стояла досить довгий час пошкодженою. Якість ремонту правда могла би бути кращою, бо навіть здалеку видно сліди ремонту.

фотозона Ужгород фото 2фотозона Ужгород фото 3Якщо уважно придивитись, то навіть неозброєним оком видно якість ремонту. Ми спеціально трохи збільшили зображення, щоб це розгледіти.

фотозона Ужгород фото 4

Хоча, якщо врахувати, що цього разу ремонтували літеру “Р”, то можливо наступного разу відремонтують і літеру “О”. Будемо надіятись і чекати. В той же час усі сподівання на те, що буде встановлена антивандальна конструкція не справдились, на жаль.

Доповнення до статті від 14.11.2018 р.:

Пройшла доба після написання новини і ми вирішили все-таки добавити ще декілька фото якості ремонту, оскільки згадали в яку суму обійшлась для мешканців міста дана фотозона. А це не мало: точні цифри вже не пам’ятаємо, але щось близько 80 тисяч гривень.

фотозона Ужгород фото 12фотозона Ужгород фото 13Наступного разу, можливо, доцільніше за таку суму закупити щось краще, ніж споруду, яку так легко пошкодити?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

4 коментаря для “Фотозону відремонтовано.”

  1. Цікаво чи надовго. Чи до першої хорошої темної ночі ? Що саме цікаве там є камери, але впіймати нікого не можуть, чи не хочуть…

     
      1. В багатьох містах такі і ставлять, щоб можна було навіть вилізти на літери, і на них фотографуватись. А в нас якщо вилізеш, то вже і не треба буде злазити, бо завалиться все.

         

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *