Фотовиставка. Літопис війни (ВІДЕО)

Фотовиставка. Літопис війни фото

36 фотографій з гарячих точок показали на виставці військового кореспондента Сергія Ваганова «Літопис російсько-української війни».

Автор показав життя, повсякденність, боротьбу та незламність українських воїнів. Над роботами фотограф працював 4 роки, коли працював на сході України. Ці зображення показують реальність, в якій живуть українські герої, для того щоб ми жили під мирним небом.

Відвідати виставку можна в закарпатському обласному муздрамтеатрі. «Літопис російсько-української війни» – в Ужгородському драмтеатрі відкрили фотовиставку військового кореспондента Сергія Ваганова. Представили 36 робіт, зроблених за 4 роки – стільки фотограф працював в гарячих точках. Автор показує, як живуть на фронті наші захисники. Кожна зустріч з військовими на фронту – дуже світла та емоційна, розповідає Сергій Ваганов. Роботи фотокореспондента не просто показують життя українських воїнів, а й закарбовують їхню боротьбу та незламність в історію, роблячи їх подвиг – вічним. Артем та Євгенія розглядають фотографії. Вони бачили війну власними очами – приїхали з Донецьку. Фотографії відвідувачів вразили. Відвідати фотовиставку Сергія Ваганова можна на другому поверсі закарпатського обласного муздрамтеатру.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *