ФК “Ужгород” програв у матчі 5-го туру “ВПК-Агро”

футбол Ужгород фото

Закарпатська команда не зуміла здобути залікові бали у домашньому матчі 5-го туру Першої ліги проти “ВПК-Агро”.

Перший гострий момент створили саме “ужгородці”. На 4 хвилині на перспективну ударну позицію вивели капітана Адріана Пуканича. Той цілив у дальній кут, але не влучив.

Однак вже на 7 хвилині закарпатська команда відкрила рахунок у матчі. Адріан Пуканич навісив з лівого краю, а Микола Гайдучик головою переправив у ворота.

На 10 хвилині напівмомент створили гості. З-за меж штрафної злету пробивав Артем Дудік, але м’яч полетів вище.

Вже через хвилину “ВПК-Агро” вирівняв паритет. Після навісу з лівого флангу неузгодженістю оборонця й кіпера скористався Станіслав Куліш.

“Ужгородці” могли знову вийти вперед на 13 хвилині, коли з солідної дистанції пробивав Віктор Ряшко, однак голкіпер суперника врятував.

Далі гра трохи вгамувалася. Команди боролися переважно у центрі поля. Наступний гострий епізод виник аж на 35 хвилині. Сергій Наполов навішував з лівого флангу: м’яч після рикошету від оборонця “Ужгорода” влучив у поперечку і відлетів за межі поля.

На 40 хвилині Сергій Косовський небезпечно пробивав зі штрафного: дотик до м’яча був від гравця “Ужгорода” — кутовий.

Закарпатська команда мала шанс забити на 43 хвилині. Після прострілу зі стандарту в дотик бив Микола Гайдучик, але не влучив.

Через декілька миттєвостей помилкою голкіпера “ВПК-Агро” міг скористатись Віктор Хомченко. Нападник намагався перекинути воротаря, але спроба виявилась невдалою.

У таймі другому на 47 хвилині дубль міг робити Микола Гайдучик, який пробивав головою після розіграного стандарту та навісу з краю. Однак кіпер зіграв надійно.

На 53 хвилині Павло Тищук, який тільки-тільки вийшов на заміну, міг відзначатись. Нападник пробивав головою після навісу зі стандарту, однак м’яч полетів вище.

У наступній атаці вже Микола Гайдучик гостро бив з-за меж штрафної. Проте врятував голкіпер Віктор Бабічин.

На 59 хвилині на ударній позиції у штрафній опинився Жезус. Однак акцентовано пробити, на щастя, не вийшло.

Трохи згодом — на 61 хвилині — забивати могли вже “ужгородці”. Вадим Мердєєв, який вийшов на заміну, потужно пробивав після проходу опонента. Команду врятував голкіпер “ВПК-Агро”.

На 74 хвилині після подачі з кутового у штрафному майданчику завалили гравця “ВПК-Агро”. Арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку. З пенальті Станіслав Куліш був точним.

У наступній атаці забивати міг Павло Тищук. Він цілив у дальній кут, однак забракло точності.

А на 85 хвилині “Ужгород” пропустив втретє. Комбінацію завершив Станіслав Куліш.

У підсумку, 1:3 на користь “ВПК-Агро”. “Ужгород” після 5-ти турів має у своєму активі тільки один заліковий бал.

“Ужгород” — “ВПК-Агро” 1:3