Де сьогодні проблеми з водопостачанням

водоканал відсутнє водопостачання фото

Повідомляємо, що в середу (25 січня) будуть проводитись планові роботи по заміні засувок, які знаходяться у аварійному стані – на перехресті вулиць Грушевського і Міксата та на перехресті проспекту Свободи і вулиці Новака.

На період виконання вищевказаних робіт, будет тимчасово призупинено подачу води з водозабору “Минай” і НФС №2. Орієнтовний термін проведення робіт – з 10:00 по 12:00. Для можливості оперативного виконання запланованих робіт, сьогодні за даними адресами проводяться підготовчі роботи.

Тимчасова відсутність водопостачання відчуватиметься по всій лівобережній (в тому числі, в промисловій зоні та у населених пунктах Коритнянської сільради) і, частково, правобережній (район вулиць, Загорська, Закарпатська, Гвардійська, Щедріна, І.Франка, Довженка, набережна Незалежності) частинах міста.

Подачу води буде відновлено одаразу ж по виконанні робіт. Приносимо вибачення за тимчасові незручності та дякуємо за порозуміння.

З відновленням водопостачання, необхідно, по-можливості, пропустити воду через систему змивних бачків, для її швидшого освітлення та не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення.

З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *