БК «Ужгород» продовжує втримувати лідерство

баскетбол мяч зал фото

Днями у Рівному відбулись чергові поєдинки Першої ліги України з баскетболу сезону 2023/24 серед команд групи №1.

Закарпатська команда на старті чемпіонату показує хороші результати й перебуває на вершині турнірної таблиці. У Рівному на колектив Олександра Зубковського чекали два протистояння: 9 грудня проти аутсайдера групи – «Тернополя-ДЮСШ», а 10 грудня з одним із переслідувачів – «Че-Баскетом-ЧОДЮСШ» (Чернівці). На звітні поєдинки наша команда вирушила з короткою лавою для запасних: для ротації були всього три гравці.

У матчі з «Тернополем-ДЮСШ» на майданчику була помітна тільки одна команда (закарпатська). БК «Ужгород» компактно діяв у обороні та ефективно в нападі, що дозволило здобути необхідний результат. А ось у суперника гра зовсім не клеїлася: тернопільські гравці показали низьку реалізацію та припустилися великої кількості помилок при грі в обороні. Ще в стартовій 10-хвилинці стало зрозуміло, що ужгородська команда досягне перемоги, оскільки рахунок на табло був 19:2. Друга та третя чверті проходили за подібним сценарієм і завершилися з рахунком 27:5 і 27:10 відповідно. З огляду на всі перипетії, заключна 10-хвилинка стала формальністю. Та все ж наші баскетболісти обертів не збавляли і довели справу до переможного для себе результату – 98:26.

По 22 очки в складі БК «Ужгород» набрали Андрій Наявко та Денис Кошовець. В активі Владислава Муски 15 пунктів, Артема Пустовіта – 14, Олександра Паращича – 8, Олександра Зубковського – 7, Владислава Хмельовського – 7, Дениса Ігнатишина – 3.

Гра з «Че-Баскетом-ЧОДЮСШ» була значно складнішою. Суперник був добре підготовлений до цього протистояння й зі стартових хвилин захопив лідерство. Після першої чверті відрив чернівчан становив три очки (22:25), а після другої – сім (39:46). Переломити хід гри в другій половині матчу ужгородцям не вдалося. Суперник почувався впевнено й без проблем досяг бажаного результату. Фінальний рахунок зустрічі – 79:106.

Результативними діями у складі закарпатської команди відзначилися Денис Кошовець (34 очки), Артем Пустовіт (16), Владислав Муска (9), Андрій Наявко (7), Владислав Хмельовський (7), Олександра Паращич (5) і Олександр Зубковський (1).

Завдяки цій перемозі чернівецький БК зрівнявся за кількістю очок із ужгородцями. Та в нас ще дві гри в запасі, тож одноосібним лідером за % здобутих перемог залишається колектив Олександра Зубковського.