Футбол після ДТП: ФК “Ужгород” розгромно програв дублю “Полісся”

мяч ворота футбол сітка фото

По дорозі на гру команда потрапила у ДТП поблизу Житомира.

ФК “Ужгород” дорогою на матч Другої ліги проти “Полісся-2” потрапив в ДТП. Інцидент стався за 100 кілометрів від Житомира.

“Тілесні ушкодження отримали головний тренер Яромир Лобода, тренер Роберт Смокоровський, лікар Володимир Червіняк, яких доправили до найближчої лікарні. Меншої тяжкості травми у фізіотерапевта Михайла Данькова та стратегічного директора Фелікса Ардельянова”, – йдеться у повідомленні клубу.

Сама ж гра проходила під диктовку гравців “Полісся”. Вже на 5 хвилині господарі вийшли вперед. Ужгородці трималися, але на останній хвилині першого тайму пропустили двічі.
Футбол після ДТП: ФК "Ужгород" розгромно програв дублю "Полісся"
Рахунок 0-3 після першого тайму давав мало надій закарпатцям. На 49 хвилині Богомаз один гол відіграв, але у середині тайму футболісти Житомира знову забили. У підсумку 4-1 на користь “Полісся-2”.