Футбол: “Минай” впевнено розібрався із “Скалою” у Кубку України

Минай впевнено розібрався із Скалою фото

Підопічні Жейко Любеновіча домінували впродовж усієї гри.

Закарпатська команда з перших хвилин розпочала своє домінування на футбольному полі. На 12 хвилині Кирило Прокопчук відкрив рахунок. Далі Єгор Гунічев подвоїв перевагу, але арбітри гол скасували через положення поза грою.
Гравці “Скали” наважилися на штурм воріт Бандури і кілька разів голкіпер “Минаю” був змушений вступати у гру та рятувати команду. А на 41 хвилині “Минай” пропустив гол, а точніше автогол. Тарас Дмитрук замкнув простріл суперника.

На перерву команди пішли з нічийним результатом, а вже після неї “минайці” не лишили шансів “Скалі” на перемогу. На 48 хвилині Єгор Гунічев з льоту підхопив вкидування з ауту Владислава Дворовенка – 2:1. На 75 хвилині Гунічев вже оформив дубль – 3:1. “Минай” міг довести рахунок і до розгромного, але часто стрийську команду рятував голкіпер.

У підсумку впевнена перемога закарпатців.