30 дітей бійців 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади поїхали на відпочинок до Литви

30 дітей бійців 128 окремої гірсько штурмової Закарпатської бригади поїхали на відпочинок до Литви фото

Мер Каунаського району Валеріус Макунас виконав прохання Володимира Чубірко – голови Закарпатської обласної ради, яке він озвучив під час нещодавної онлайн-зустрічі.

30 дітей бійців 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади – Закарпатський легіон з різних районів краю поїхали на 10-денний відпочинок до Литви. Поїздку допомогла організувати Закарпатська військова адміністрація, взявши на себе транспортування учнів.
На школярів чекає насичена програма: багато екскурсій, знайомство з литовською культурою, майстер-класи, нові друзі і позитивні враження.

– Насправді це чудовий подарунок не тільки школярам, а і для закарпатських бійців, бо, знаючи, що їхні діти в безпеці і гарно проводять час, вони зможуть зосередити свої зусилля на військовій справі і знищенні русні. Дякую Валеріусу, його команді із Каунаського районної муніципальної адміністрації за цей проєкт і надані вантажі гуманітарної допомоги. Дякую всьому литовському народу за чітку міжнародну позицію і дієву підтримку України, – прокоментував Володимир Чубірко після того, як автобус з учнями вирушив у дорогу.

Пресслужба Закарпатської обласної ради

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *