225 гривень штрафу сплатить закарпатець за поширення фейків про COVID

суд закон присяжні фото

225 гривень штрафу сплатить закарпатець за поширення фейків про коронавірус. Таке рішення ухвалив Міжгірський районний суд.

Як зазначили у матеріалі справи, з 22 березня по 10 серпня 2021 року чоловік поширював пости про пандемію, інформація в яких не відповідає дійсності та спростована українськими волонтерськими інтернет-проєктами. Всього чоловік поширив 16 таких постів. Порушення зафіксували працівники СБУ.

“Це підтверджено актом огляду веб-сторінки в мережі Інтернет, складеним співробітником Управління Служби безпеки України від 25.08.2021 та роздруківками скріншотів з веб-ресурсу соцмережі “Facebook”, — зазначається у матеріалах справи.

Міжгірський районний суд визнав підозрюваного винним у поширенні неправдивих чуток (ст. 173-1 КУпАП) і постановив:

“Накласти на нього (підозрюваного, — ред.) адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 15 чинних неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що відповідає сумі 255 гривень. Також стягнути з обвинуваченого судовий збір у користь держави в сумі 454 гривень”.

“У разі несплати штрафу добровільно в строк протягом 15 днів з дня вручення підсудному постанови про накладення штрафу, та в разі оскарження такої постанови не пізніше як через 15 днів з дня повідомлення про залишення скарги без задоволення, стягнути з підозрюваного подвійний розмір штрафу в сумі 510 (п`ятсот десять) грн”, — йдеться у постанові.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *