Регіональна комісія з питань ТЕБ та НС заборонила позашляховий транспорт на гору Гимбу поблизу села Пилипець.
Рух позашляховиків обмежено вище верхньої станції крісельного підйомника.
Як повідомили у Мукачівській райраді, таке рішення ухвалено через значну шкоду, яку завдає джипінг екосистемі.
Знищення ґрунту, травмування рослинності та порушення унікальної фауни – це лише частина негативних наслідків активного позашляхового руху в цій місцевості.
Крім того, комісія зазначає високий рівень ризику травмування самих водіїв.
Для забезпечення виконання заборони найближчим часом в районі встановлять відповідні обмежувальні знаки, які чітко регламентуватимуть рух транспорту в гірській місцевості.
Інша інформація по місту Ужгород:
Військовий продавав гранати, вибухівку та пістолет
На Закарпатті завершився обласний етап військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 2026
Тимчасове ускладнення проїзду на вулиці Кондратюка
На Закарпатті зникла жінка: розшукують Інну Сиротенко
«Вона вже ночувала в горах!»: на Говерлі батьки залишили 8-річну доньку саму, а самі пішли на вершин...
На Закарпатті за добу сталося 12 пожеж
Безкоштовну вакцинацію домашніх тварин проти сказу проводитимуть 11-13 червня в Ужгороді
Завтра, 10 червня, в Ужгороді прощатимуться із полеглим захисником Ярославом Шляхтою
2,6 млн грн у бюджеті Ужгорода передбачено на облаштування укриттів
Покинуті авто: ужгородці показали цілий «автопарк» машин, що роками займають паркомісця
Чемпіонат Закарпаття з футболу: «Севлюш» забезпечив собі чемпіонство, а боротьба за «срібло» та «бро...
На Закарпатті двоє дітей проковтнули монети