Двом жінкам з Ужгорода присвоїли звання Мати-героїня

Двом жінкам з Ужгорода присвоїли звання фото

Указом Президента Володимира Зеленського двом мешканкам Ужгорода присвоїли звання «Мати-героїня. Йдеться про Еріку Дердь, яка виховує п’ятьох дітей, та Марину Сливку – маму сімох.


Як повідомили в Ужгородській міській раді, нагрудні знаки та посвідчення до них жінкам вручили у понеділок, 25 травня, перед сесією. Високими державними нагородами відзначено:

Двом жінкам з Ужгорода присвоїли звання Мати-героїня
Двом жінкам з Ужгорода присвоїли звання Мати-героїня

  • Еріку Дердь – матір пʼяти дітей.
  • Марину Сливку – матір семи дітей.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Заяви росіян, що ЗСУ атакували автобус в брянській області рф, не відповідають дійсності
В Ужгороді попрощаються із захисником Олексієм Журавльовим
В Ужгороді розповіли про можливості для громад у співпраці з ЄС
В Ужгороді презентували новий набір кулінарних листівок «Смак Ужгорода2» (ВІДЕО)
Перша зміна для дітей із Миколаївської та Херсонської областей повернулася з відпочинку в межах проє...
Тимчасове призупинення водопостачання в районі вулиці Солов’їної, в зв’язку з аварійними роботами
Увага водіям: На кордоні з Угорщиною очікуються черги через ремонт (дати)
20 команд з усієї України змагаються в Ужгороді за кубок «Пліч-о-пліч»
В Ужгороді Карпатська Січ провела акцію проти трудових мігрантів
В Ужгороді прощатимуться із полеглим воїном Едуардом Ного
В Ужгороді притягнули до відповідальності нетверезого водія, який скоїв ДТП
Родовища глини Закарпаття масово скуповує Ахметов: чому олігарх інвестує мільйони у західний регіон
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *